Staňte sa aj vy Teacherhunterom!

Edujobs.sk v spolupráci so všetkými firmami, ktoré cítia potrebu zvyšovať kvalitu vzdelávania na Slovensku spúšťajú najväčší projekt expertného dobrovoľníctva na Slovensku. Ponúkame priestor pre všetkých headhunterov a recruiterov na Slovensku aby využili svoje skúsenosti a pomohli školám nachádzať tých najlepších učiteľov.

Nenoste nám len hlavy! Doneste nám kompletného človeka so srdcom.

Headhunters alebo lovci hláv nie sú len inšpiráciou pre román Jo Nesbo-a. Dnes už toto označenie nesymbolizuje ani radikálnych vojakov minulosti, ktorí ako dôkaz úspešne dokonaného boja priniesli odrezané hlavy svojich protivníkov. Headhunter je človek, ktorý v dave uchádzačov vyhľadáva tých najlepších budúcich zamestnancov. A presne to dnes potrebujú aj slovenské školy. Potrebujú učiteľov, ktorí budú vzormi pre naše – vaše deti. Potrebujú učiteľov so srdcom, ktorí im poodhalia lásku ku vzdelaniu a potrebujú aj ľudí s charakterom, ktorí im ukážu odvahu a kritické myslenie. No a aby sme takýchto ľudí našli potrebujeme vašu pomoc.

Teacherhunter je človek, ktorý vyhľadáva učiteľov s charakterom!

Prečo z headhuntera upgradnúť na Techerhuntera?

Spomeňte si, koľko energie, úsilia a času Vás ako profesionálov na výber ľudí stojí každý jeden výberový proces. Od jeho naplánovania, zverejnenia pracovnej ponuky, cez príjem životopisov, ich selekciu, pracovné pohovory až po podpis zmluvy. A to sa na výbery ľudí špecializujete.

No a teraz si predstavte, že ste riaditeľom firmy, ktorá má 50 riadiacich pracovníkov a povedzme 400 zamestnancov vo výrobe. Vaša špecializácia je napríklad organická chémia a máte si vybrať nového kolegu, ktorý bude mať na starosti zvyšovanie IT zručností vašich zamestnancov. A skúste si takého človeka vybrať len podľa minimálnych výkonových požiadaviek spísaných v zákone? Že si tú situáciu neviete predstaviť? Tak presne také niečo sa deje dnes v našich školách a pre taký prípad sme sa rozhodli spustiť program Teacherhunters.

Ako dnes prebieha proces výberu zamestnancov v školách a prečo chceme pomôcť riaditeľom?

Riaditelia škôl stoja pred neľahkou úlohou. Často potrebujú rýchlo nájsť učiteľa s aprobáciou podľa predmetov. Potrebuje ho rýchlo, lebo školy väčšinou riešia len akútny výpadok kolegov. No a to všetko popri svojej ostatnej agende spojenej s vedením a chodom školy.

teacherhunters_odznakAko bude program Teacherhunters prebiehať?

  1. Zaregistrujte sa do našej databázy Teacherhunterov
  2. My informujeme školy po celom Slovensku o možnosti využitia Vašich služieb
  3. Podľa regiónu potom prepojíme aktívnych riaditeľov s Vami
  4. Prostredníctvom edujobs.sk budete mať možnosť zverejňovať n eobmedzené množstvo ponúk na edujobs.sk
  5. Každý Teacherhunter bude mať možnosť zúčastniť sa tréningu s jedným z najpokrokovejších učiteľov na Slovensku.
  6. Ak sa vám podarí nájsť nového učiteľa do školy, získate skvelého partnera pre naštartovanie hlbšej spolupráce so školami.

Od 1. 4. do konca apríla bude program Teacherhunters v pilotnej prevádzke. Vychytávame detské choroby a hľadáme riaditeľov, ktorí vedia, prečo potrebujú v škole tých najlepších učiteľov. Lebo spolu s nimi bude rásť aj kvalita detí, ktoré na škole študujú.

Nezabudnite, že všetky služby, ktoré školám poskytnete, sú pro bonum a teda zadarmo. Teacherhunters, rovnako ako www.edujobs.sk nie sú platené zo žiadneho európskeho ani domáceho projektu. To čo nás ženie vpred je túžba skvalitniť slovenské školstvo pritiahnutím tých najlepších ľudí.

Tak čo idete do toho? Na začiatok potrebujeme vašu registráciu, aby sme s vami vedeli počítať a komunikovať.

Chcem sa stať Teacherhunterom!

 

V súčasnosti projektový manažér edujobs.sk. V minulosti technológ vzdelávania, PR-kár a lektor pohybujúci sa na hranici sveta vzdelávania a trhu práce. Nezriedka tú hranicu prekročí, aby nazrel na druhú stranu. Vyskytuje sa na HR konferenciách a mudruje na školách po celom Slovensku. Snaží sa mať prehľad o všetkom, čo sa deje na "slovenských školách".